Summer Time Camps
již od roku 1994!

Letní jazykový kurz angličtiny
ENGLISH 4 YOU


English version

YOUR ENGLISH HOLIDAYS!

 

Nabídka na léto

Místa konání

Další informace Jak se přihlásit Galerie fotografií Kontakty a odkazy

ENGLISH 4 YOU v areálech SUMMER TIME CAMPS

Místo, kde se areály nacházejí má svoji bohatou historii. Již za první republiky sloužilo k pořádání skautských táborů. Tábory a kurzy SUMMER TIME CAMPS na tuto tradici v roce 1994 opět navázaly, i když jejich programová náplň se spolu s požadavky moderní multikulturní společnosti posunula směrem k jazykovému vzdělávání. Jedinečnost tohoto místa mezi městy Tábor a Bechyně umožnila postupně vytvořit ideální zázemí pro pořádání našich programů a kurzy ENGLISH 4 YOU jej využívají již 16 let.

ATRAKTIVNÍ UMÍSTĚNÍ. Areály SUMMER TIME CAMPS kde se kurzy ENGLISH 4 YOU konají, překvapí svou malebností. Zdaleka ne všechna rekreační střediska se mohou pochlubit tím, že leží v srdci jihočeských lesů a nedaleko tak romantické a poklidné řeky, jakou je Lužnice. Areály jsou členité, rozkládají se na dvou loukách v soukromí uprostřed lesů. A právě zde, nedaleko Stádlce, se také klene slavný řetězový most, jehož okolí, pokud to počasí dovolí, využíváme k pohodlnému a bezpečnému koupání v řece. O bezpečnost dbáme vždy - ve vodě, při plavbě na pramicích, při hrách v lese i při samotné výuce.

anglický tábor - volejbal na SUMMER TIME, pohoda pískových hřišť dětský tábor - místo, kde se areály nacházejí má svoji bohatou historii
jazykový tábor - poloha uprostřed lesů a nedaleko řeky je ideální ke sportování

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ. Pro kurzy ENGLISH 4 YOU využíváme již tradičně dvě vlastní rekreační střediska, která leží vedle sebe a dohromady tvoří komplex areálů SUMMER TIME CAMPS. Jedná se o rekreační střediska SUMMER TIME a EUROCAMP. Chcete-li se podívat, kde přesně obě rekreační střediska leží, napoví vám tyto mapy: mapa SUMMER TIME, mapa EUROCAMP. Oba areály jsou srovnatelné nejen co do polohy, ale i svým vybavením (ubytovací kapacity, moderní sociální zařízení, učebny, sportoviště, klubovny s aparaturou, karaoke, aj.). Prostorná hřiště na volejbal a fotbal lákají k nejrůznějším hrám a soutěžím, špatnému počasí vzdorujeme v pohodlných klubovnách, v naší jídelně můžeme dokonce posedět i u krbu. K ubytování v rekreačním středisku SUMMER TIME slouží chaty, z nichž každá má dva pokoje o čtyřech až šesti lůžkách, předsíň a verandu. V rekreačním středisku EUROCAMP v každé chatě čekají na děti čtyři lůžka - ideální pro skupinu kamarádů. Sociální zařízení s teplou vodou nabízejí vysoký standard. Naše kuchařky a kuchaři jsou profesionálové v oboru dětského stravování a připravují vždy pestrý jídelníček: dvě teplá jídla denně, snídaně, svačiny, ovoce, pitný režim.

SPORTOVÁNÍ A VÝLETY. K tradičním formám využití volného času v rekreačních střediscích SUMMER TIME a EUROCAMP patří volejbal, fotbal či ping-pong, u nás však děti hrají také třeba frisbee, kriket, softball nebo petanque. Pokud to počasí dovolí, nabízí se nedaleká řeka ke koupání a k plavbě na pramicích. Často doplujeme až k empírovému řetězovému mostu, který je evropskou raritou a národní technickou památkou. Příjemné procházky podél zvolna plynoucí Lužnice, která byla v tomto úseku v roce 2012 vyhlášena Evropskou významnou lokalitou a následně přírodní památkou, nám umožní obdivovat krásy našeho údolí. Možná vás překvapí, že zde žije řada vzácných a chráněných živočichů, jako je například velevrub tupý či piskoř pruhovaný. Výjimečná poloha středisek zaručuje nerušený klid. Lesy a louky, které je obklopují, jsou zase výborným místem pro pořádání nejrůznějších her.

dětský tábor - kromě koupání využíváme řeku také k plavbě na pramicích
jazykové tábory - jazykový kurz ENGLISH 4 YOU probíhá v areálu dětského tábora SUMMER TIME a anglického tábora EUROCAMP

TERMÍNY, VĚK A CENY. Jeden termín kurzu se letos uskuteční v rekreačním středisku EUROCAMP, dalších šest pak v rekreačním středisku SUMMER TIME. Vlevo na obrázku se nachází středisko SUMMER TIME, o kterém se můžete více dozvědět také na stránkách našeho letního tábora SUMMER TIME - www.detskytabor.cz. Vpravo je umístěno středisko EUROCAMP, podrobněji je popsáno na stránkách našeho anglického tábora EUROCAMP - www.anglickytabor.cz. Kurz ENGLISH 4 YOU v areálech SUMMER TIME CAMPS je vhodný pro děti ve věku od 7 do 17 let, program je uzpůsoben pro různé věkové kategorie, od nejmenších až po pokročilé studenty.

ENGLISH 4 YOU v areálech SUMMER TIME CAMPS bude probíhat v těchto termínech:

Turnus

Termín

Místo konání

Cena

B1

od 23. července do 30. července 2017

středisko SUMMER TIME

5190,- Kč

A1

od 29. července do 5. srpna 2017

středisko EUROCAMP

5190,- Kč

B2

od 30. července do 6. srpna 2017

středisko SUMMER TIME

5190,- Kč

B3

od 6. srpna do 13. srpna 2017

středisko SUMMER TIME

5190,- Kč

B4

od 13. srpna do 20. srpna 2017

středisko SUMMER TIME

5190,- Kč

B5

od 20. srpna do 27. srpna 2017

středisko SUMMER TIME

5190,- Kč

B6

od 27. srpna do 3. září 2017

středisko SUMMER TIME

5190,- Kč

Na poukaz může přispět podnik, odbory nebo například i zdravotní pojišťovna. Cena zahrnuje DPH.

• • •

ENGLISH 4 YOU na MONÍNCI

Letos se další termíny kurzu ENGLISH 4 YOU již pošesté uskuteční i v hotelovém prostředí, a to opět v apartmánech na MONÍNCI, kde se atraktivní zázemí snoubí s luxusním ubytováním a překrásnou přírodou. Pořádání ENGLISH 4 YOU na MONÍNCI optimálně rozšiřuje naší nabídku programů pro děti. Myšlenka kurzu zůstává stejná, rozdílné je však místo konání. Moderní sportovní areál vyniká svou polohou a profesionálními službami. Nachází se na Javorové skále přibližně 80 km jižně od Prahy na pomezí středních a jižních Čech nedaleko města Sedlec-Prčice. Malebná oblast v jeho okolí se již od 19. století nazývá Český Merán, protože je nápadně podobná krajině kolem italského města Merano. Přesnou polohu areálu naleznete zde: mapa MONÍNEC.

LUXUSNÍ HOTELOVÉ ZÁZEMÍ. Areál MONÍNEC - www.moninec.cz nabízí vše, co k pobytu a programu na ENGLISH 4 YOU potřebujeme, pohodlí a luxus v podobě ubytování v útulných apartmánech s obývacím pokojem, ložnicí a s vlastním sociálním zařízením, připojení na internet přes Wi-Fi, dostatek učeben pro výuku, krásný venkovní areál s volejbalovými a tenisovými hřišti, krytým i venkovním bazénem, přírodní koupaliště s pláží, trampolíny, stoly na ping-pong, venkovní posezení a mnoho dalších atrakcí. Ložnice v apartmánech jsou dvou až čtyřlůžkové. Restaurace alpského stylu nám ve vyhrazené útulné jídelně zajišťuje vždy pestrý jídelníček: dvě teplá jídla denně, snídaně, svačiny, ovoce, pitný režim. O průběhu předešlého ročníku Vám více napoví galerie 2016.

anglické tábory - Monínec - pohodlí a luxus v útulných apartmánech s vlastním sociálním zařízením letní tábory - výuka angličtiny - dva apartmánové domy nabízejí velmi pohodlné ubytování.

VÝLETY A AKTIVITY. Horké letní dny nám kromě bazénů zpříjemní přírodní koupaliště Pilský rybník, které je od našeho ubytování vzdáleno 3 minuty chůze a nabízí také sportovní vyžití v podobě volejbalového a nohejbalového hřiště, kiosek s drobným občerstvením, opalovací louku a vyhlídkové molo. Rozlehlé okolní lesy nám zase poskytnou mnoho příležitostí k různým hrám. Nejvyšším místem v okolí je Javorová skála, která je s téměř 723 m n. m. rovněž nejvyšším vrcholem Středočeské pahorkatiny. Kdo bude chtít, může také navštívit místní lanový park, či překážkovou dráhu. Mezi další atrakce v areálu patří tubing, discgolf, horské koloběžky, travní lyže, mountainboard a lukostřelba. Třeba si zpestříme odpoledne i prostřednictvím naučné stezky, která nám přiblíží mikrosvět včel a mravenců a necháme se okouzlit výhledem na zámek Jetřichovice s nápaditou osmihrannou věží.

tábory - Monínec - kouzlo jedinečného prostředí se snoubí s okolní přírodou
jazykový tábor - nově otevřené přírodní koupaliště Pilský rybník

VĚK, TERMÍNY A CENY. Jazykový kurz ENGLISH 4 YOU na MONÍNCI je vhodný pro děti ve věku od 12 do 17 let. V tomto věkovém rozmezí předpokládáme již vyšší úroveň znalostí angličtiny než u úplných začátečníků a tomu je také přizpůsobena náplň kurzu, kde klademe větší důraz na intenzivní a individuální přístup. Děti jsou rozděleny do třech skupin především dle úrovně znalostí jazyka s přihlédnutím k jejich věku, aby byly zároveň i se svými vrstevníky. Každá skupina má svého anglického lektora - rodilého mluvčího a také českého asistenta. Věková struktura i umístění kurzu, tak přispívají k vysoké úrovni výuky i ubytování. Jazykový kurz na MONÍNCI je proto vhodný i pro nejnáročnější klienty. ENGLISH 4 YOU se letos v areálu na MONÍNCI uskuteční opět ve třech týdenních turnusech.

ENGLISH 4 YOU na MONÍNCI bude probíhat v těchto termínech:

Turnus

Termín

Místo konání

Cena

M1

od 2. července do 9. července 2017

apartmány MONÍNEC

6890,- Kč

M2

od 9. července do 16. července 2017

apartmány MONÍNEC

6890,- Kč

M3

od 16. července do 23. července 2017

apartmány MONÍNEC

6890,- Kč

Na poukaz může přispět podnik, odbory nebo například i zdravotní pojišťovna. Cena zahrnuje DPH.

Předchozí    Nahoru    Další

V případě Vašeho zájmu Vám rádi podáme další informace a poskytneme přihlášky:

SYKA AGENCY a.s., cestovní kancelář, Křenova 438/7, 162 00 Praha 6, Email: email@englishcamp.cz
Pavel Jahelka, garant programu a hlavní vedoucí, Tel.: 602 326 747 nebo 223 010 176
Ing. Josef Syka, odpovědný zástupce, Tel.: 602 255 859

Najdete nás také na Facebooku, Instagramu a Twitteru

 English version • Nabídka na léto • Místa konání • Další informace • Jak se přihlásit • Galerie fotografií • Kontakty a odkazy • česká verze 

Copyright © 2002 - 2017 ENGLISH 4 YOU, Last modified: 02-01-2017